Hakkımızda

indexturkiye.com, çeşitli alanlarda güncel ve doğru bilgiyi ücretsiz olarak sağlayan özel bir internet platformudur. Sitemiz 2024 yılı ocak ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Misyonumuz güvenilir, şeffaf ve kullanıcı odaklı içerikler sunmaktır.

Sitemiz, geniş kapsamlı içerikleriyle Türkiye’nin trendlerini takip etmenin yanı sıra rehber niteliğinde bilgilerle de ziyaretçilerini buluşturur. Teknoloji, kültür, yaşam tarzı ve daha birçok alanda en güncel ve detaylı içerikleri sunarak bilgiye kolay erişim sağlamayı hedeflemektedir.

İçeriklerimiz Hakkında

Sitemizde yer alan tüm içerikler, herhangi bir ayrımcılık veya kınama içermemektedir. İçeriklerimizde genel ahlak kurallarına uygunluk ve herhangi bir grup ya da bireyin saygınlığına zarar verecek ifadeler bulunmamaktadır. Şiddeti teşvik eden, toplumu olumsuz etkileyebilecek veya nefreti körükleyen hiçbir içeriğe yer verilmemektedir.

Yasal Uyarı

indexturkiye.com’da yer alan içeriklere ait bilgiler genel nitelikte olup, herhangi bir garanti ya da taahhüt olmadığını belirtmek isteriz. Sitemizdeki bilgilerden kaynaklı oluşabilecek hatalar veya güncel olmayan içerikler için düzeltme ya da kaldırma hakkını tarafımızca saklı tutarız.

Tüm sorularınız ve iletişim talepleriniz için lütfen bize ulaşın.